Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Dom · 4 marca 2022

Urocza Chorwacja na urlop i nie tylko – posiadłości w Chorwacji zapraszają

Miłośnicy podróżowania, kiedy planują odpoczynek, przeważnie muszą wybierać między zwiedzaniem a wczasami. Swoistą nowością w biurach podróży są wyjazdy rodzaju 7+7. Propozycje tego typu to przeważnie objazdówka, do jakiej dołączyć można 7-dniowe wczasy. Opcja taka sprawdza się w państwach basenu Morza Śródziemnego, jakkolwiek nie tylko. Coraz to chętniej turyści wyjeżdżają także na Bałkany. Jednym z popularniejszych państw jest tam Chorwacja. Pełen wdzięku kraj przyciąga zarówno imponującą przyrodą, jak również i niezwykłymi zabytkami. Będąc w tym kraju nie sposób nie zatrzymać się w Dubrowniku, Splicie lub Trogirze.

Niezmiernie interesujące są także chorwackie parki narodowe. Obowiązkowo wprost ujrzeć należy Park Narodowy Krka oraz bajkowe Plitvickie Jeziora. Turkusowe jeziora powiązane ze sobą systemem wodospadów to niezapomniany widok, a cały park od lat figuruje już na liście ogólnoświatowego dziedzictwa UNESCO. Do Chorwacji wolno wybrać się z jednym z biur podróży. Różne wyprawy do Chorwacji oraz krajów sąsiednich można co roku odszukać w turystycznych katalogach. Ciepławe miesiące to czas świetny, żeby zaplanować wakacyjny urlop.

Interesującą opcją ostatnio są jednakże również możliwości kupna nieruchomości, żeby zawsze mieć swoje lokum – nieruchomości w chorwacji na sprzedaż. Nie zawsze jednakże perfekcyjnym celem podróży są kraje nad Morzem Śródziemnym. Coraz więcej osób z przyjemnością zwiedza pozostałe kraje Europy. Ogromną popularnością cieszy się obecnie Chorwacja, która słynie z niższych cen, imponujących zabytków, pięknej przyrody i imponującej, letniej pogody. Ci, którzy zdecydują się na zobaczenie Chorwacji, na ogół decydują się na zobaczenie tych najogromniejszych chorwackich atrakcji.

Zaliczają się do nich bez kwestionowania najogromniejsze miasta kraju. Uwagę zwraca w głównej mierze Dubrownik, jakiego zabytkowa zabudowa została wpisana na listę UNESCO. Nie mniej atrakcyjny est również Split czyli najogromniejsze miasto Chorwacji. W tym perfekcyjnym, starym chorwackim mieście w bajeczny sposób krzyżują się wpływy węgierskie, weneckie oraz austriackie. Nie sposób również ominąć Trogir.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY