Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY / Dom · 21 czerwca 2022

Podstawowe parametry, którymi powinien się charakteryzować porządny wideodomofon

Bezpieczeństwo własnego dobytku to jedna z najważniejszych spraw, o których trzeba pomyśleć. Bardzo pomóc w tym mogą nowoczesne sprzęty, które nie tylko znacznie lepiej będą chronić dobytek i domowników, lecz również dają dużą wygodę obsługi. Bez wątpienia można do takich zaliczyć wideodomofony. Typowy model domofonu pozwala wprawdzie otwierać zamek w bramie czy drzwiach, lecz niestety nie można zobaczyć kto znajduje się z drugiej strony, a wyłącznie go usłyszeć.

Za to wideodomofon jednorodzinny jest jeszcze wyposażony w kamerkę, dzięki czemu da się obraz z niej oglądać na wyświetlaczu. I to nie tylko wówczas, gdy ktoś pojawi się przed wejściem, lecz w zasadzie cały czas można mieć pełny podgląd na okolicę, gdzie została zamontowana zewnętrzna jednostka.

Bardzo przydatną funkcjonalnością, która jest oferowana w najnowocześniejszych modelach tych urządzeń, jest możliwość integracji ze smartfonami. Nie trzeba być wtedy w mieszkaniu żeby sterować otwarciem wejścia, można to zrobić z praktycznie każdego miejsca, w jakim się aktualnie przebywa.

Bardzo dobrym przykładem takiego urządzenia jest wideodomofon eura, jeden z najbardziej docenianych w swojej grupie. Jednostkę zewnętrzną i sterującą dobrze jest połączyć za pomocą sieci wi-fi, można wtedy uniknąć niezbyt wygodnego kładzenia przewodów przez całe podwórko. Ale niekiedy wersja z przewodami lepiej się sprawdzi, aktualnie obie opcje są powszechnie dostępne. Interesujące funkcjonalności posiada również wideodomofon dwurodzinny. Takie urządzenie bardzo dobrze będzie się sprawdzać na przykład przy bliźniakach lub jakiś innych obiektach współdzielących posesję.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY